O firmie

Firma Marbet powstała w 1939 roku i jest podmiotem gospodarczym działającym w sektorze budowlanym. Jako jedna z nielicznych firm o takim profilu działalności, mimo wielu przemian gospodarczych jest w 100% kapitałem polskim i zarządzana rodzinnie.
Z wielką starannością budowaliśmy przez te lata wizerunek naszej firmy stale wdrażając na rynek nowe technologie, inwestując w nowoczesny sprzęt transportowy itp.

Produkcję betonu zaczęliśmy w roku 1999 w Brzostku i w 2002 roku został utworzony oddział w Strzegocicach. Odbywa się ona na dwóch węzłach betoniarskich: renomowanej niemieckiej firmy WIGERT oraz polskiej firmy ZREMB. Cykl produkcji odbywa się automatycznie, sterowany komputerowo i kończy się wydrukiem składu mieszanki betonu zapisanym na dokumencie WZ.

Dodatkowym profilem naszej działalności jest produkcja prefabrykatów betonowych. Posiadamy również dwie linie technologiczne: do produkcji pustaków ściennych (żużlowych, betonowych, keramzytowych)
i skomputeryzową linię do produkcji galanterii brukowej. Nasze samochody samorozładowcze dostarczają zamówiony materiał do klientów.

Od momentu powstania firmy priorytetem naszej działalności jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów i usług. Swoją pracę wykonujemy szybko, dokładnie i zgodnie z obowiązującymi normami w tym zakresie. Stosujemy tylko najlepsze materiały posiadające aktualne dopuszczenia do produkcji i świadectwa jakości, które ponadto podlegają dodatkowej wewnętrznej kontroli.
Posiadanie własnego taboru samochodów ciężarowych również o przeznaczeniu specjalistycznym, umożliwia nam niezależność, ciągłość i terminowość dostaw materiałów na budowę. Przy udziale naszej firmy powstało wiele inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych.

Wdrożony i stosowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO, oraz otrzymany certyfikat „Przedsiębiortwo Fair Play” 2009 przyczynił się do tego, że jesteśmy postrzegani przez klientów jako partner rzetelny, godny zaufania, działający profesjonalnie. Drogi inwestorze uważamy, że przy tak dużym doświadczeniu zdobywanym przez tak wiele lat zachęcimy państwa do współpracy z naszą firmą.

 

Galeria